BFC237675472
MFR.Part #
BFC237675472
JLCPCB Part #
C3808047
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+100℃ 4.7nF 400V、1kV ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS