BFC237673622
MFR.Part #
BFC237673622
JLCPCB Part #
C3781739
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+100℃ 400V、1kV 6.2nF ±3.5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS