BFC237672683
MFR.Part #
BFC237672683
JLCPCB Part #
C6132303
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+100℃ 400V、1kV 68nF ±5% Plugin,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS