BFC237672333
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BFC237672333
JLCPCB Part #
C3793491
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+100℃ 33nF 400V、1kV ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS