BFC237669203
MFR.Part #
BFC237669203
JLCPCB Part #
C3802582
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+100℃ 20nF 300V、630V ±3.5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS