BFC237665752
MFR.Part #
BFC237665752
JLCPCB Part #
C5558164
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+100℃ 300V、630V 7.5nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS