BFC237665203
MFR.Part #
BFC237665203
JLCPCB Part #
C3796511
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+100℃ 20nF 300V、630V ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS