BFC237662123
MFR.Part #
BFC237662123
JLCPCB Part #
C6868609
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+100℃ 12nF 300V、630V ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS