BFC237545622
MFR.Part #
BFC237545622
JLCPCB Part #
C3798880
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 6.2nF 600V、2kV ±3.5% Plugin,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS