BFC237544182
MFR.Part #
BFC237544182
JLCPCB Part #
C3789905
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 1.8nF 600V、2kV ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS