BFC237544111
MFR.Part #
BFC237544111
JLCPCB Part #
C3802918
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 110pF 600V、2kV ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS