BFC237544101
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BFC237544101
JLCPCB Part #
C7220445
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 100pF 600V、2kV ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS