BFC237543431
MFR.Part #
BFC237543431
JLCPCB Part #
C6471126
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 430pF 600V、2kV ±3.5% Plugin,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS