BFC237543361
MFR.Part #
BFC237543361
JLCPCB Part #
C3789378
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 360pF 600V、2kV ±3.5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS