BFC237543112
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BFC237543112
JLCPCB Part #
C3804278
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 1.1nF 600V、2kV ±3.5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS