BFC237542561
MFR.Part #
BFC237542561
JLCPCB Part #
C3781445
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 560pF 600V、2kV ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS