BFC237542301
MFR.Part #
BFC237542301
JLCPCB Part #
C6471123
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 300pF 600V、2kV ±5% Plugin,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS