BFC237542272
MFR.Part #
BFC237542272
JLCPCB Part #
C3781134
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 2.7nF 600V、2kV ±5% Plugin,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS