BFC237541681
MFR.Part #
BFC237541681
JLCPCB Part #
C3790749
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 600V、2kV 680pF ±3.5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS