BFC237541203
MFR.Part #
BFC237541203
JLCPCB Part #
C3803007
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 20nF 600V、2kV ±3.5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS