BFC237537162
MFR.Part #
BFC237537162
JLCPCB Part #
C6514674
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 1.6nF 500V、1.6kV ±3.5% Plugin,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS