BFC237536112
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BFC237536112
JLCPCB Part #
C3801506
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 1.1nF 500V、1.6kV ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS