BFC237533222
MFR.Part #
BFC237533222
JLCPCB Part #
C3793692
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 2.2nF 500V、1.6kV ±3.5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS