BFC237532162
MFR.Part #
BFC237532162
JLCPCB Part #
C3800295
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 1.6nF 500V、1.6kV ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS