BFC237531333
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BFC237531333
JLCPCB Part #
C3806355
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 33nF 500V、1.6kV ±3.5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS