BFC237530821
MFR.Part #
BFC237530821
JLCPCB Part #
C3786500
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 500V、1.6kV 820pF ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS