BFC237530182
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BFC237530182
JLCPCB Part #
C6514658
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 1.8nF 500V、1.6kV ±5% Plugin,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS