BFC237530123
MFR.Part #
BFC237530123
JLCPCB Part #
C5953265
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 12nF 500V、1.6kV ±5% Plugin,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS