BFC237527133
MFR.Part #
BFC237527133
JLCPCB Part #
C3786072
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+105℃ 13nF 400V、1kV ±3.5% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS