BFC237526362
MFR.Part #
BFC237526362
JLCPCB Part #
C3802557
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+105℃ 3.6nF 400V、1kV ±5% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS