BFC237524242
MFR.Part #
BFC237524242
JLCPCB Part #
C3784578
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 2.4nF 400V、1kV ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS