BFC237523511
MFR.Part #
BFC237523511
JLCPCB Part #
C3807102
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 400V、1kV 510pF ±3.5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS