BFC237522822
MFR.Part #
BFC237522822
JLCPCB Part #
C3799112
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 400V、1kV 8.2nF ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS