BFC237517303
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BFC237517303
JLCPCB Part #
C6514624
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 300V、630V 30nF ±3.5% Plugin,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS