BFC237515363
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BFC237515363
JLCPCB Part #
C3807889
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 300V、630V 36nF ±3.5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS