BFC237514683
MFR.Part #
BFC237514683
JLCPCB Part #
C3787265
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 300V、630V 68nF ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS