BFC237514681
MFR.Part #
BFC237514681
JLCPCB Part #
C5578017
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 300V、630V 680pF ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS