BFC237513122
MFR.Part #
BFC237513122
JLCPCB Part #
C3810353
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 1.2nF 300V、630V ±3.5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS