BFC237510912
MFR.Part #
BFC237510912
JLCPCB Part #
C3799616
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 300V、630V 9.1nF ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS