BFC237510513
MFR.Part #
BFC237510513
JLCPCB Part #
C3806041
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 300V、630V 51nF ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS