BFC237510303
MFR.Part #
BFC237510303
JLCPCB Part #
C3799699
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 300V、630V 30nF ±5% Plugin,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS