BFC237510244
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BFC237510244
JLCPCB Part #
C5596401
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 240nF 300V、630V ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS