BFC237510162
MFR.Part #
BFC237510162
JLCPCB Part #
C3800266
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 1.6nF 300V、630V ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS