BFC237510104
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BFC237510104
JLCPCB Part #
C3793588
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 100nF 300V、630V ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS