BFC237351104
MFR.Part #
BFC237351104
JLCPCB Part #
C3001642
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 100nF 400V Polyester ±10% 插件,P=15mm Film Capacitors ROHS