BFC237261103
MFR.Part #
BFC237261103
JLCPCB Part #
C3770419
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 10nF 630V Metallized Polyester ±10% 插件,P=10mm Film Capacitors ROHS