BFC237051222
MFR.Part #
BFC237051222
JLCPCB Part #
C3778047
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
-55℃~+105℃ 2.2nF 400V Metallized Polyester ±10% 插件,P=5.08mm Film Capacitors ROHS