BFC237021223
MFR.Part #
BFC237021223
JLCPCB Part #
C3000835
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
-55℃~+105℃ 100V 22nF Polyester ±10% 插件,P=5.08mm Film Capacitors ROHS