BFC233966474
MFR.Part #
BFC233966474
JLCPCB Part #
C5577697
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+110℃ 310V 470nF X2 ±10% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS