BFC233966184
MFR.Part #
BFC233966184
JLCPCB Part #
C3296724
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+110℃ 180nF 310V X2 ±10% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS